Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 50. Yıl Özel Bölüm Haberleri - Sayfa 5
Toplam 6 sayfada 5 İlkİlk ... 3456 SonSon
51 sonuçtan 41 ila 50 arası gösteriliyor

Konu: 50. Yıl Özel Bölüm Haberleri

Bookmark and Share   
    Yönetici TardisinAsılSahibi kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jul 2011
    Ünvan Durumu
    10

An itibariyle 50. yıl bölümünün detayları burada.

1. Bölümün adının Resmen 'The Day of the Doctor' olduğu açıklandı..

2. 10. Doktor David Tennant eski yoldaşı ve karşılıksız aşkı Rose'la tekrar bir araya gelecek. 11. Doktor Matt Smith ve şimdiki yoldaşı Jenna Coleman'la bir takım olacaklar. Görünen o ki iki doktor da birbiriyle çalışmayı seviyor ve Tardis'in ikisi için de yeterince büyük olduğunu kanıtlıyor.

3.Dalekler ve Zygonlar: Hadi ama, Dalekler hiçbir koşulda Doktor'un büyük gününü kaçırmazdı değil mi? Aşağılık diktatörler geri dönecek, bundankırk yıl kadar önce ilk görünmelerinden beri neredeyse hiç görmediğimiz bir düşmanla birlikte; ürkütücü şekil değiştiren Zygonlar.

4. Kate Stewart -efsanevi Brigadier Alistair Lethbridge-Stewart 'ın kızı ve Birleşmiş Milletler İstihbarat Çalışma Grubu'nda bilimsel araştırmanın beyni- Doktor'un yanında savaşmak için geri dönecek. Hayranlar en son 1975'te Zygonlar'ın terörü adlı bölümde arapsaçına dönen bu olayın şimdi zygonlar ve UNIT arasında bir rövanş olacağı anlamına gelmesini umuyor.

5. John Hurt ''WHO'' dur. Son serinin sonunda açıklanan bilgiye göre John Hurt; Doktor'un eskiden bilinmeyen bir versiyonunu oynuyor. Kostüm tasarımcısı Howard Burden' a göre Hurt, Paul McGann ve Christopher Eccleston'ın karakterleri arasında bir yere sahip olan 'Karanlık' Doktor. Burden diyor ki; 'McGann'ın oynadığı Doktorla Eccleston'ın oynadığı Doktor arasında bir boşluk vardı, biz yenilenme göremediğimizde. John Hurt bu boşluğu dolduracak. O geçmişteki Doctor, gelecekteki değil..
    The Sociopath

Yönetici - Yetkili - Çevirmen - Etkinlikten Sorumlu Devlet Bakanı
    Aktivasyon maili ile ilgili sıkıntılarla da ben ilgileniyorum.

Herhangi bir sorununuz olursa lütfen bana ulaşın.
    Beni bulamazsanız alieren var.
    Ekmek yoksa pasta.

Kayıtlı Kullanıcı
    Giriş Tarihi
    Sep 2013
    Ünvan Durumu
    0

John Hurt konusu ve David'in bölümde olması çok heyecanlandırıyor beni.

Kayıtlı Kullanıcı Snitch kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Sep 2013
    Ünvan Durumu
    0

Alıntı DT10 tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    John Hurt konusu ve David'in bölümde olması çok heyecanlandırıyor beni.
    al benden de o kadar

Yönetici The Doctor kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Mar 2010
    Ünvan Durumu
    10

İşte 23 kasım'da aynı anda özel bölümü yayınlayacak ülkeler ve kanalları:

Europe

Finland (YLE)
    Germany (Fox)
    Poland (BBC Entertainment)
    Russia (Karousel and NKS)
    United Kingdom (BBC One)
    Australia

Australia (ABC)

North America

Canada (Space)
    USA (BBC America)

Latin America

BBC Entertainment and BBC HD broadcast to:

Argentina
    Bolivia
    Brazil
    Chile
    Colombia
    Costa Rica
    Dominican Republic
    El Salvador
    Ecuador
    Guatemala
    Honduras
    Mexico
    Nicaragua
    Panama
    Paraguay
    Peru
    Uruguay
    Venezuela

Africa

BBC Entertainment broadcasts to:

Angola
    Benin
    Botswana
    Burkina Faso
    Burundi
    Cameroon
    Cape Verde Islands
    Central African Republic
    Chad
    Congo
    Cote d'Ivoire
    Democratic Republic of the Congo
    Djibouti
    Equatorial Guinea
    Eritrea
    Ethiopia
    Gabon
    Gambia
    Ghana
    Guinea
    Guinea Bissau
    Kenya
    Liberia
    Madagascar
    Malawi
    Mali
    Mauritania
    Mauritius
    Mozambique
    Namibia
    Niger
    Nigeria
    Rwanda
    Sao Tome & Principe
    Senegal
    Seychelles
    Sierra Leone
    Somalia
    South Africa
    Sudan
    South Sudan
    Swaziland
    Tanzania & Zanzibar
    Togo
    Uganda
    Zambia
    Zimbabwe

Asia

BBC Entertainment broadcasts to:

Hong Kong
    Indonesia
    Malaysia
    Myanmar
    Singapore
    South Korea
    Taiwan
    Thailand

Kaynak : http://www.doctorwho.tv/whats-new/ar...es-and-cinemas
    DrTube Bölümüne Video ekleyebilirsiniz.

Doctor Who Klasik Seri Rehberi

Doctor Who Turkey -The Game of Pictures 1.0

Doctor Who Türkiye Araç Çubuğu

Türkçe Yazım Kılavuzu

Lütfen Online bölümde(Ya da diğer bölümlerde) sorun olduğunda bölümüyle(Konusuyla) "Bozuk Konuları Bildir" kısmından bize bildiriniz.

Lütfen özel mesaj ile bana sitemiz hakkında görüş, öneri vs. yollamayınız. Bu iş için sitemizin "öneriler" bölümümü kullanınız. Oraya açacağınız konular özenle cevaplandırılacaktır.

ben mi yanlış görüyorum yoksa türkiye yok mu?Hem de endonezya tayland falan varken? bir de catherine tate'in döneceği kesin mi acaba?

"When you run with the Doctor, it feels like it'll never end. But however hard you try you can't run forever. Everybody knows that everybody dies and nobody knows it like the Doctor. But I do think that all the skies of all the worlds might just turn dark if he ever for one moment, accepts it. Everybody knows that everybody dies. But not every day. Not today. Some days are special. Some days are so, so blessed. Some days, nobody dies at all."

Legend of David Tennant sema kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jun 2011
    Ünvan Durumu
    275

Yanlış görmüyorsun.Türkiye içinde yok o ülkelerin.Ben de nou soracaktım.Catherine Tate 50.yıla geliyor mu? (Vay be.Kuzey Kore de bile gösteriliyor da biz içinde yokuz ha? Neyse.Nasıl olsa Cnbc-e'ye de gelir.O zaman da biz izleriz keyif çata çata.Ama şimdi bi de Dünya'yla aynı anda izlemenin keyfi başka olurdu tabii.Şöyle kasım kasım kasılırdık bizi de izledik diye.Neyse.Hayırlısı bakalım. )
    Legend of The Tenth Doctor's-> Daha heyecanlı,daha çılgın ve daha aksiyonlu bir sezon... 11.sezon başladı whovian.

Kayıtlı Kullanıcı
    Giriş Tarihi
    Sep 2013
    Ünvan Durumu
    0

Gerçek whovianlar Afrika'daymış demek ki. Buradan bu çıkartılır. Afrika'daki Arap ülkeleri dışında tüm ülkelerde yayınlanacak aşağı yukarı. Şaşırdım doğrusu.

Kayıtlı Kullanıcı
    Giriş Tarihi
    Sep 2011
    Ünvan Durumu
    11

Bir'de diyorlar neden Türkiyede Korsan DVD Fim gibi şeyler yaygın

bu arada bu BAD WOLF'un tam anlamını umarım bu bölümde çözeriz.

Genel Yetkili moonhc kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Feb 2012
    Ünvan Durumu
    81

The Day of the Doctor trailer'ı cumartesi TSİ 22:00'da BBC One'da yayınlanacak

Edit: BBC bu haftasonu bir değil 2 teaser yayınlanacağını doğruladı.
    Bu mesaj en son " 08-11-2013 " tarihinde saat 11:55 PM itibariyle moonhc tarafından düzenlenmiştir...

Don't blink! Blink and you are dead!

TÜRKÇE YAZIM KILAVUZU, "bkz. 8,10,11,12"

Genel Yetkili moonhc kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Feb 2012
    Ünvan Durumu
    81

The Day of the Doctor BBC Entertainment Latin Trailer (Türkçe altyazılı)

Not: BBC Latin'in yanlışlıkla yayınlayıp sonra kaldırdığı trailer
    Not2: Ve evet çook güzel, filmden görüntüler içeren trailer.. tekrar tekrar izlenesi trailer..
    Not3: Trailer istemem, direkt bölümü izleyeceğim derseniz derhal sayfadan uzaklaşın

ve bir minicik teasercık

Bu mesaj en son " 09-11-2013 " tarihinde saat 03:31 AM itibariyle moonhc tarafından düzenlenmiştir...

Don't blink! Blink and you are dead!

TÜRKÇE YAZIM KILAVUZU, "bkz. 8,10,11,12"

Toplam 6 sayfada 5 İlkİlk ... 3456 SonSon

Bookmarks

Gönderme izinleriniz

• Yeni konular açamazsınız
  • Mesajlara cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza eklentiler ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •