Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Kullandığınız Doctor Who Replikleri
Toplam 10 sayfada 1 123 ... SonSon
96 sonuçtan 1 ila 10 arası gösteriliyor

Konu: Kullandığınız Doctor Who Replikleri

Bookmark and Share   
    Kayıtlı Kullanıcı Elmo kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jul 2011
    Ünvan Durumu
    0

Varsayılan Kullandığınız Doctor Who Replikleri

Merhaba arkadaşlar,

Hepimizin ezbere bildiği yüzlerce Doctor Who repliği var. Peki bunların arasından sürekli kullandığınız bir tane var mı ? Allons-y gibi mesela. Benim bu konuyla ilgili bir anım var. Okulda bir arkadaşımla tartışıyorduk ki kendisi koskoca okulda Doctor Who'yu bilen nadir kişilerdendir. Tartışma büyüdü ve etrafımıza kavga izlemek umuduyla öğrenciler toplandı. Bir ara arkadaşım bana " Sen kimsin ki bana artistlik yapıyorsun?" dedi. O anda kafamda bir şimşek çaktı ve Doctor Who Yılbaşı özel bölümü olan "Voyage of the Damned Christmas" dan " I'm the doctor,I'm a time lord I'm from planet Gallifrey ... " repliği aklıma geldi. Sorulan soruya bu cevabı verdim. Arkadaşım önce biraz şaşırdı sonra durumu anladı ve gülmeye başladı bende güldüm, tartışma bitti tabii. Kantine gidip bir şeyler içtik. Ama asıl komik olan ben bunları söylerken etraftakilerin anlamsız ve şaşkın bakışlarıydı. İşte böyle sizinde bu tarz replikleri kullandığınız durumlar varsa paylaşında bakalım Doctor Who gündelik hayatımıza ne kadar işlemiş

Not: Tartıştığım arkadaşım çok yakın arkadaşımdır. Tartıştığın adamla nasıl hemen kantine gidip bir şeyler aldınız diye soru işareti oluşmasın kafanızda.

Not2: Bu olay okuldaki en büyük çaplı olayımdır. Normalde tartışmam kimseyle sakin ve sessiz biriyimdir.

Kayıtlı Kullanıcı -starkiller- kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jun 2011
    Ünvan Durumu
    0

rise of the cybermans mi yoksa age of steel mi hatirlamiyorum ama hep kullanirim: PEOPLE! Ordinary, stupid, brilliant people!
    Hello! Okay New teeth. That's weird. So where was I? Oh, that's right Barcelona!
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Doctor_Who.jpg

He is coming. The threefold man, he dances in the lonely places. Oh Creator of us all, The Doctor is coming!

http://i101.photobucket.com/albums/m..._12_wal_15.jpg

DoktorDavid deyvi kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jul 2011
    Ünvan Durumu
    69

bugün az kalsın misafirlikte gideceğimiz sırada neredeyse Allons-y diyecektim

Yasaklı
    Giriş Tarihi
    Apr 2011
    Ünvan Durumu
    0

replik değil de bazen birileriyle sohbet ederken sağ elimin işaret parmağıyla 4 kere vurup ritim tutuyorum

The Time Lord -мανι_lιdєя- kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Aug 2011
    Ünvan Durumu
    4

Allons-y kelimesini her zaman kullanıyorum
    Bilgi güçtür!

Genel Yetkili Free Spirit kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jun 2011
    Ünvan Durumu
    69

ben arada durduk yere spoiler diyorum. Sürekli söyliyesim var spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!! (imdaaaaaat!!!!!)

Death is Freedom.
    Bir Hikaye: Sakız

The Time Lord -мανι_lιdєя- kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Aug 2011
    Ünvan Durumu
    4

Alıntı Free Spirit tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    ben arada durduk yere spoiler diyorum. Sürekli söyliyesim var spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!! (imdaaaaaat!!!!!)
    Açılın ben doktorum
    Bilgi güçtür!

DoktorDavid deyvi kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jul 2011
    Ünvan Durumu
    69

ben genelde donna nın repliklerini kullanırım ama ingilizce bilmediğim için yazamıyacağım

Kayıtlı Kullanıcı
    Giriş Tarihi
    Jun 2011
    Ünvan Durumu
    0

ooh yeesss ! , whaaat , ve birisi sen nerden biliyosun falan derse because i'm brillant (tabi bunu biraz kendm uydurdum
    Bu mesaj en son " 17-08-2011 " tarihinde saat 10:08 PM itibariyle musee tarafından düzenlenmiştir...

Legend of David Tennant sema kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jun 2011
    Ünvan Durumu
    275

Ben Allons-y i çok kullanırım.Bi de I am Brilland diyorum arada.What (Doctor un aksanıyla) dediğim de oluyor.(Bu çok hoşuma giden bi sözcük tabii Doctor un aksanıyla söylediğim zaman)Bi ara Fantastic diyodum 9.doctor gibi.Ama artık pek söylemiyorum.Ha bi de 10.Doctor Stop It diyo ya bu sözü çok kullanırım.Bi de I am the Time lord diyorum.Yeter mi bu kadar

Toplam 10 sayfada 1 123 ... SonSon