Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Kullandnz Doctor Who Replikleri
Toplam 10 sayfada 1 123 ... SonSon
96 sonutan 1 ila 10 aras gsteriliyor

Konu: Kullandnz Doctor Who Replikleri

Bookmark and Share   
    Kaytl Kullanc Elmo kullancsnn avatar
    Giri Tarihi
    Jul 2011
    nvan Durumu
    0

Varsaylan Kullandnz Doctor Who Replikleri

Merhaba arkadalar,

Hepimizin ezbere bildii yzlerce Doctor Who replii var. Peki bunlarn arasndan srekli kullandnz bir tane var m ? Allons-y gibi mesela. Benim bu konuyla ilgili bir anm var. Okulda bir arkadamla tartyorduk ki kendisi koskoca okulda Doctor Who'yu bilen nadir kiilerdendir. Tartma byd ve etrafmza kavga izlemek umuduyla renciler topland. Bir ara arkadam bana " Sen kimsin ki bana artistlik yapyorsun?" dedi. O anda kafamda bir imek akt ve Doctor Who Ylba zel blm olan "Voyage of the Damned Christmas" dan " I'm the doctor,I'm a time lord I'm from planet Gallifrey ... " replii aklma geldi. Sorulan soruya bu cevab verdim. Arkadam nce biraz ard sonra durumu anlad ve glmeye balad bende gldm, tartma bitti tabii. Kantine gidip bir eyler itik. Ama asl komik olan ben bunlar sylerken etraftakilerin anlamsz ve akn baklaryd. te byle sizinde bu tarz replikleri kullandnz durumlar varsa paylanda bakalm Doctor Who gndelik hayatmza ne kadar ilemi

Not: Tarttm arkadam ok yakn arkadamdr. Tarttn adamla nasl hemen kantine gidip bir eyler aldnz diye soru iareti olumasn kafanzda.

Not2: Bu olay okuldaki en byk apl olaymdr. Normalde tartmam kimseyle sakin ve sessiz biriyimdir.

Kaytl Kullanc -starkiller- kullancsnn avatar
    Giri Tarihi
    Jun 2011
    nvan Durumu
    0

Varsaylan

rise of the cybermans mi yoksa age of steel mi hatirlamiyorum ama hep kullanirim: PEOPLE! Ordinary, stupid, brilliant people!
    Hello! Okay New teeth. That's weird. So where was I? Oh, that's right Barcelona!
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Doctor_Who.jpg

He is coming. The threefold man, he dances in the lonely places. Oh Creator of us all, The Doctor is coming!

http://i101.photobucket.com/albums/m..._12_wal_15.jpg

DoktorDavid deyvi kullancsnn avatar
    Giri Tarihi
    Jul 2011
    Ya
    26
    nvan Durumu
    70

Varsaylan

bugn az kalsn misafirlikte gideceimiz srada neredeyse Allons-y diyecektim

Yasakl
    Giri Tarihi
    Apr 2011
    nvan Durumu
    0

Varsaylan

replik deil de bazen birileriyle sohbet ederken sa elimin iaret parmayla 4 kere vurup ritim tutuyorum

The Time Lord -мανι_lιdєя- kullancsnn avatar
    Giri Tarihi
    Aug 2011
    nvan Durumu
    4

Varsaylan

Allons-y kelimesini her zaman kullanyorum
    Bilgi gtr!

Yetkili Free Spirit kullancsnn avatar
    Giri Tarihi
    Jun 2011
    nvan Durumu
    70

Varsaylan

ben arada durduk yere spoiler diyorum. Srekli syliyesim var spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!! (imdaaaaaat!!!!!)

Death is Freedom.
    Bir Hikaye: Sakz

The Time Lord -мανι_lιdєя- kullancsnn avatar
    Giri Tarihi
    Aug 2011
    nvan Durumu
    4

Varsaylan

Alnt Free Spirit tafarndan gnderildi Mesaj Grntle
    ben arada durduk yere spoiler diyorum. Srekli syliyesim var spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!!spoiler!!! (imdaaaaaat!!!!!)
    Aln ben doktorum
    Bilgi gtr!

DoktorDavid deyvi kullancsnn avatar
    Giri Tarihi
    Jul 2011
    Ya
    26
    nvan Durumu
    70

Varsaylan

ben genelde donna nn repliklerini kullanrm ama ingilizce bilmediim iin yazamyacam

Kaytl Kullanc
    Giri Tarihi
    Jun 2011
    nvan Durumu
    0

Varsaylan

ooh yeesss ! , whaaat , ve birisi sen nerden biliyosun falan derse because i'm brillant (tabi bunu biraz kendm uydurdum
    Bu mesaj en son " 17-08-2011 " tarihinde saat 10:08 PM itibariyle musee tarafndan dzenlenmitir...

Legend of David Tennant sema kullancsnn avatar
    Giri Tarihi
    Jun 2011
    Ya
    21
    nvan Durumu
    276

Varsaylan

Ben Allons-y i ok kullanrm.Bi de I am Brilland diyorum arada.What (Doctor un aksanyla) dediim de oluyor.(Bu ok houma giden bi szck tabii Doctor un aksanyla sylediim zaman)Bi ara Fantastic diyodum 9.doctor gibi.Ama artk pek sylemiyorum.Ha bi de 10.Doctor Stop It diyo ya bu sz ok kullanrm.Bi de I am the Time lord diyorum.Yeter mi bu kadar

Toplam 10 sayfada 1 123 ... SonSon