Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Vampir Günlükleri Serisi
4 sonuçtan 1 ila 4 arası gösteriliyor

Konu: Vampir Günlükleri Serisi

Bookmark and Share   
    Kayıtlı Kullanıcı CcMc kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Apr 2010
    Ünvan Durumu
    5

Thumbs up Vampir Günlükleri Serisi

Vampirle Görüşme

Medyada "Vampirle Görüşme":
    1994 yılında filme de çekilen, Brad Pitt, Tom Cruise, Antonio Banderas gibi oyuncuların ölümsüzleştirdiği Vampirle Görüşme, zamanın ötesinde bir hikayeyle okurunu şaşırtıyor.

Şimdiye kadar yazılmış en müthiş, en erotik ve en şehvetli kitaplardan biri.
    - Sting

Tüyler ürpertici bir karabasan... Büyük bir başarı... Hayal gücünün etkileyici bir ürünü.
    - Sunday Times

İlk sayfasından başlayarak etkisi altına alan, elinizden bırakamayacağınız bir kitap. Okur, başka hiçbir ölümlünün yaşamadığı bir deneyimden geçtiğini hissediyor.
    - Chicago Tribune

Etkileyici. Hem korkunç, hem güzel, hiç akıldan çıkmayacak bir kitap.
    - Washington Post

Tüm zamanların en çok okunan ve vampir edebiyatında yeni bir çığır açan Vampir Günlükleri serisinin ikinci kitabı Vampir Lestat, Paris, Mısır ve Amerika’da geçen tüyler ürpertici bir öykü…
    Vampir Lestat, ölümsüzlerin en yeteneklisi, en küstahı ve en yakışıklısı. Omuzlarına dökülen sarı saçları, gri mavi gözleri ve uzun boyuyla, 1780’lerin Paris’inde herkes ona hayrandı. Şimdiyse tüm dünya ona deli oluyor çünkü o bir rock star. Lestat bu durumun keyfini çıkarsa da diğer vampirler bundan hiç memnun değiller. Özellikle de Kraliçe Akasha: sinemaya da uyarlanan, dizinin üçüncü kitabı Lanetliler Kraliçesi’nin kahramanı çekici ama acımasız vampir…
    Serinin ilk kitabı olan Vampirle Görüşme’nin kültleşen filminde dünyanın en ünlü vampiri Lestat’ı canlandıran Tom Cruise unutulmaz bir performans sergilemişti.
    “Baş döndürücü bir öykü… İlki kadar dâhice ama daha eğlenceli, daha vahşi ve daha rahatsız edici.
    Lanetliler Kraliçesi

lanetliler_krali&#9.jpg
    Vampir edebiyatının en ünlü yazarı Anne Rice’ın Vampir Günlükleri serisinin üçüncü kitabı, Lanetliler Kraliçesi. Tüm zamanların en çok okunan ve vampir edebiyatında yeni bir çığır açandizisi, okurlarını soluk soluğa okunacak yeni bir serüvene davet ediyor. Sinemaya da uyarlanan Lanetliler Kraliçesi’nde, altı bin yıllık suskunluğunu bozan, dünya üzerindeki bütün vampirlerin annesi ve lanetliler kraliçesi Akasha, uykusundan uyanıyor ve tüm lanetini serbest bırakıyor.
    Ölümsüzlerin en yeteneklisi, en dayanılmazı olan Vampir Lestat’ın konserinde bazı vampirler yanmaya başlıyor ve nedeni bir türlü anlaşılamıyor.
    Kraliçe Akasha’nın korkunç bir planı var. Lestat da bu planın bir parçası. İnsanlığın mı yoksa vampirlerin mi sonu geliyor?..
    “Kötülük, gizem, şiddet ve erotizmin sınırlarında dolaşan bir şehvetle dopdolu.”
    Publishers Weekly
    Silly...Cute... Brilliant... And much talking...
    Yes, that's my Doctor ....

Cutest Thing Ever!!

DavidTMattS Pondların Varisi kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Apr 2011
    Ünvan Durumu
    14

anne rice den pandorayı okumuştum.iyiydi.bkz;kahramanlardan birinin adı david

Kayıtlı Kullanıcı CcMc kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Apr 2010
    Ünvan Durumu
    5

pandorayı okuma şerefine bi türlü nail olamadım kitaplıkta duruyor zavallıcık ama bu yaz okuyacam ama en güzeli vampirle görüşme diyebilirim vittorio yu da okumuştum
    Silly...Cute... Brilliant... And much talking...
    Yes, that's my Doctor ....

Cutest Thing Ever!!

The Doctor Donna Earth Girl kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Aug 2011
    Ünvan Durumu
    34

Ben de sonradan bu konuda daha gelişmiş bir konu açmıştım.Ama bu mesajı yeni farkettim
    Jenna-Louise'in karakteri için yeni yazdığım 19. şiirimi umarım beğenirsiniz.(Sayfa 5)
    "Bana Yıldızları Göster"