Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Sherlock 3.sezon - Sayfa 10
Toplam 11 sayfada 10 İlkİlk ... 891011 SonSon
102 sonuçtan 91 ila 100 arası gösteriliyor

Konu: Sherlock 3.sezon

Bookmark and Share   
    Moderatör Te10man kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Nov 2011
    Ünvan Durumu
    95

Kesin tarih bunlar.

The Empty Hearse = 1 Ocak 2014
    The Sign of Three = 5 Ocak 2014
    His Last Bow = 12 Ocak 2014.

İpini Koparamayan Erim Ererx kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Apr 2012
    Ünvan Durumu
    48

Kimse yazmadı mı ya? 3. sezon hakkındaki yorumları alalım

Giriş Tarihi
    Nov 2011
    Ünvan Durumu
    95

Alıntı Ererx tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Kimse yazmadı mı ya? 3. sezon hakkındaki yorumları alalım
    Süperdi en çok sherlock un ölüm teorilerine bayıldım.

Giriş Tarihi
    Apr 2012
    Ünvan Durumu
    48

NOT: SPOİLER İŞARETİNİ BULAMADIM, YAZI YÜKSEK DERECEDE SPOİLER İÇERİR (SADECE 3. SEZON 1. BÖLÜM)

En beğendiğim teori şu şişman kadının, Sherlock'la Moriarty'nin çatıda gülüşüp, heykeli atmasıydı
    Bölüm iyi bir bölümdü bence ama, beklediğim kadar sağlam bir ''geri dönüş'' bölümü değildi.

- Sherlock'un nasıl hayatta kaldığı açıklanmadı, ve bana göre o kadar çok merak edilip, üstüne teoriler uyduruldu ki, Moffat, sezon finalinde de açıklamayacak.
    - Irene gelmedi -.-
    ? Sherlock bir anda Molly'le çok yakın oldu, garibime gitmedi değil.
    + Watson'ın Sherlock'un gelişine gösterdiği reaksiyon tam olmuş bak, onu beğendim.
    - Bölümde çözülmeye çalışılan dava, Sherlock'un dönüşü nedeniyle biraz fazla aksamış, ve çok az üstünde durulmuştu.
    + Bölüm içinde ''Bir Kimlik Vakası'' ve tam hangisi olduğunu bulamadığım birkaç davayı 5 dk.'da çözmesi iyi bir gönderme olmuş.
    + Marry ile Sherlock bir an çok mu yakınlaştı? Böyle devam ederse ortalık karışacak. Belki de hep beklediğimiz gelin o değildi. Bakalım Moffat bu konuyu da planladı mı?
    + Watson'ın yanma sahnesinde bir an ölecek zannettim. Bölüm bunun gibi birçok harika sahne ile doluydu.

Çevirmen nympha kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Aug 2013
    Ünvan Durumu
    12

- Sherlock'un nasıl hayatta kaldığı açıklanmadı
    Açıklandı ya?
    Sherlock Anderson'a anlattı, kameraya kaydettiler hatta. Ben mi yanlış anladım yoksa O.o
    The Doctor: You know when grown-ups tell you that everything is going to be fine, and you think they're probably lying to make you feel better?
    Amelia: Yes.
    The Doctor: Well, everything is going to be fine.

Giriş Tarihi
    Apr 2012
    Ünvan Durumu
    48

Alıntı nympha tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    Açıklandı ya?
    Sherlock Anderson'a anlattı, kameraya kaydettiler hatta. Ben mi yanlış anladım yoksa O.o
    Anderson onunla röportaj yapmaya çalışıyordu. Sherlock vakit geçirmek için saçma bir seneryo uydurdu, adam salak salak düşünürken de aradan sıvıştı. Zaten o teori gerçek olsadı 10 milyon kişi Moffat'ın evini basardı.

Ben öyle anladım, belki öyle değildir.

Giriş Tarihi
    Nov 2011
    Ünvan Durumu
    95

Anderson onunla röportaj yapmaya çalışıyordu. Sherlock vakit geçirmek için saçma bir seneryo uydurdu, adam salak salak düşünürken de aradan sıvıştı. Zaten o teori gerçek olsadı 10 milyon kişi Moffat'ın evini basardı.

Ben öyle anladım, belki öyle değildir.
    Doğru anladın sherlock hemen kafasından uydurdu yoksa valla giderdim kapısına .

SuperWhoLock enirem kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jul 2013
    Ünvan Durumu
    48

Sherlock gayet ciddiydi ama ben de ikilemde kalmıştım açıkçası.

Molly ile olan yakınlığımsı hareketler benim de çok hoşuma gitmedi. Molly karakterini severim ama bilemedim ya.

2.bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gayet eğlenceliydi bence Sarhoş Sherlock bölümdeki dava kadar iyiydi. Irene göndermesi ayrı bir güzeldi
    Senaryomun FRAGMAN (VİDEO) ını izlemediniz mi?

FRAGMAN (VİDEO)
    http://www.doctorwho.gen.tr/showthre...l=1#post100945

2.SEZON İÇİN DÖNDÜM.

Kemikleri bedenini terketmek için çığlık atıyordu.

Cesedin saç diplerindeki sıvıya baktı. Beyin sıvısı mıydı?

-Bu fena halde… Çığlık atma isteği uyandırmaya başladı.

SENARYO
    http://www.doctorwho.gen.tr/showthread.php/11403-Doctor-Who-Am-I

ilk bölümü yeni izledim sherlock ortadan kaybolduğu süre içinde biraz fazla şakacı olmuş aristokratlığı bırakmış gibi geldi bu arada bölüm genel olarak güzeldi tabii nasıl kurtulduğunu merak ediyorduk ama moffat bu ilk bölümde söyler mi hiç.sherlockun watsona durumu anlatmaya çalışması sonrasında sürekli mekan değişmek zorunda kalmaları çok hoştu.

SuperWhoLock enirem kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jul 2013
    Ünvan Durumu
    48

Evet. Şu an yorum yapabilecek durumda değilim ancak şu son bölüm hakkında en azından bir-iki bir şey yazsam fena olmaz.

3.SEZON SON BÖLÜM. AĞIR SPOİLER.

Bölümdeki kötümüz fenaydı. Bir Moriarty olmasa da fena değildi. Süper hafıza ve Sherlock'un yanılmaları fena değildi.

Yalnız bu sezon insanlaşmaya başlamış bir Sherlock görüyoruz. Umarım dozunda kalır. Duygusal zayıflıklar çok hoş durmuyor. Ama en azından "John Watson" için yalnızca.

Molly'e bayıldım. Hafıza sarayındaki koşuşturmaca da epey rol düştü kendisine.

Mycroft Sigara içtikleri sahne çok hoştu

Mary'nin durumu her ne kadar açıklanmış gibi dursa da, o kısımdahala aydınlanmamış çok yer var.

Ve asıl olay. #Didyoumissme !

Moffat.

Bunu.

Nasıl.

Yaptın.

#MoriartyIsAlive!

Buna çok sevindiğimi söylemem gerek var mı?

Ancak nasıl olduğu konusunda şuan için en makul teori "dublör" teorisi gibi duruyor. Tabii bu iş için de Sherlock gibi birini alt etmiş olması gerek. Moriarty olmadığını anlamış olmalıydı. Ha yok, anlamadı diyorsanız.... Moriarty Sherlock'u gerçekten yendi o halde.

İçimdeki ikinci korku; Moriarty'nin bunu önceden planlamış olması ve bunun öylesine bir mesaj olması. Yersiz bir korku.

Bir de Mary ile Moriarty arasında bir bağ olabileceğini düşünen bir tek ben değilim herhalde?

Geri dönmeyen bir Irene kaldı. Ondan da #LetsDinner bekliyorum açıkçası

Senaryomun FRAGMAN (VİDEO) ını izlemediniz mi?

FRAGMAN (VİDEO)
    http://www.doctorwho.gen.tr/showthre...l=1#post100945

2.SEZON İÇİN DÖNDÜM.

Kemikleri bedenini terketmek için çığlık atıyordu.

Cesedin saç diplerindeki sıvıya baktı. Beyin sıvısı mıydı?

-Bu fena halde… Çığlık atma isteği uyandırmaya başladı.

SENARYO
    http://www.doctorwho.gen.tr/showthread.php/11403-Doctor-Who-Am-I

Toplam 11 sayfada 10 İlkİlk ... 891011 SonSon