Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/doctorwho/domains/doctorwho.gen.tr/public_html/includes/class_postbit.php(345) : eval()'d code on line 270 Doctor Who - Ağlayan melekler
7 sonuçtan 1 ila 7 arası gösteriliyor

Konu: Doctor Who - Ağlayan melekler

Bookmark and Share   

Varsayılan Doctor Who - Ağlayan melekler

DOCTOR WHO

1. Bölüm

Saat sabahın 08: 00' iydi. Claire isimli genç bir bayan kalkar ve işe gitmek için hazırlandı. Yüzünü yıkadı, giysilerini giydi, kahvaltısını yaptı ve işe gitmek için arabasına bindi. İçinden kendi kendine isyan ediyordu. Üniversite okumuş olan bu genç kız nedense 4 yıldır mağazada çalışmaktaydı. Mesleğinde iş bulamadığı için bir mağazada çalışmaktaydı. Mağazada, iş yapamadığı için işten birkaç kişi çıkarılacakdı. Üniversite mezunu olmasına rağmen ne yazık ki işten atılmak üzereydi. İleride döküntü bir ev görür. Evleneceği için o eve bir göz atmak ister. Döküntü olduğu için ucuz olduğunu düşünmüştür. Evden içeri girdi. Evin bahçesinde ve içinde heykeller görür. Hepsinin eli yüzünü kapatmaktaydı. Tam dokunacakken bir ses duyar. Arkasını döner sonra tekrar önüne baktığında heykel şekil değiştirmiş bir şekilde suratı korkunç bir bakış ile kıza bakmaktaydı. Kız korkuyla kaçtı. Her arkasına baktığında heykel melek daha yakınlaşmaktaydı ama baktığı zamanlarda durduğunu fark etmişti. Bu yüzden arkasına bakarak kaçar ve birden bir adama çarptı. Aniden karşısına çıktığı için ürker ama sonra hemen ona durumu anlatır ve kaçması gerektiğini söyledi. Adam “biliyorum” dedi. “Benim için buradalar” dedi. (Kız şaşırır) Dışarıya kalabalığa çıktılar.

—“Sen kimsin?” diye sordu kız.

—Doktor

—Doktor kim?

(Bu soruyla her gün karşılaşıyormuş gibi cevap verir)

—Sadece Doktor. Peki, senin adın ne?

—Claire

Doktor heykeller hakkında kıza bilgi verdi. Gözlerine bakmamasını ve gözlerini üzerinden ayırmamasını söyledi. Asla dokunmamasını ve etrafının sarılı olduğunu söyledi. Kız neden diye sorar.

—“Ben bir zaman lorduyum” dedi.

—Zaman ney?

—Zaman lordu.

—O ney oluyor?

—“Ben dünyalı değilim” dedi doktorumuz ve kızın elini kalbine getirdi.

Kız şaşırdı. Çünkü kalbinin iki tane olduğunu fark etti. Kız korktu. Doktor korkmaması gerektiğini ve kendisine yardım etmesini istedi. Çünkü doktorun arkasında da bir çift göze ihtiyacı vardı.

Devamı birkaç gün sonra. Okul olduğu için fazla zaman ayıramıyacağım. Bu benim ilk fictionum. Yorumlarınızı söyleyin. Hem ilk olduğunu göz önünde bulundurarak yorumlayın hem de genel olarak yorumlayın.
    Bu mesaj en son " 04-10-2010 " tarihinde saat 07:19 PM itibariyle Captain Jack tarafından düzenlenmiştir...

WiblyWobly TimyWimy Stuff Burak 10 kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Aug 2010
    Ünvan Durumu
    6

Konu güzel ama benle aynı hatayı yapmışsın hatta beni bile geçmişsin hikaye çok hızlı geçiyor bide karakterler hakkında bilgi verebilirdin ama ilk fiction için fena değil özelliklede senin için

Son bölüme bakmayın arkadaşım olduğu için öyle dedim

Şansölye Fantastic kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Dec 2009
    Ünvan Durumu
    18

İlk fiction için kötü saylmaz
    Bir önerim olacak !
    En önemli şey zaman kavramı. Yani bir cümlede şimdiki zaman kullanmışsın, arkasından gelen cümle geniş zaman.
    Bunu gözardı etmemelisin. İkisinden birini seçmelisin. Geçmiş veya gelecek zaman da kullanabilirsin.

Devamının gelmesi dileğiyle ...

Kayıtlı Kullanıcı velide kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Jan 2010
    Ünvan Durumu
    13

güzel yazmışsın ama doktor kıza çabuk güveniyo.. yani bi zaman lordu olduğunu pat diye söylüyo..
    ve fantastic haklı..hem gelecek hem geçmiş zaman kullanmışsın.. tavsiyem görülen geçmiş zaman (-dı, -di) kullanman.. o zaman hikaye daha akıcı oluyo da

Don't blink.. Blink and you're dead..

Don't turn your back... Don't look away.. and don't blink..
    ~Good Luck~

Alıntı Fantastic tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    İlk fiction için kötü saylmaz
    Bir önerim olacak !
    En önemli şey zaman kavramı. Yani bir cümlede şimdiki zaman kullanmışsın, arkasından gelen cümle geniş zaman.
    Bunu gözardı etmemelisin. İkisinden birini seçmelisin. Geçmiş veya gelecek zaman da kullanabilirsin.

Devamının gelmesi dileğiyle ...
    Fantastic iyikide bu hatamı söyledin. Ben başlarken şimdiki zamanı kullanıcaktım ve öyle başladım. Sonra ilkerlerken unutmuşum. Söylediğin için sağol.

Alıntı velide tafarından gönderildi Mesajı Görüntüle
    güzel yazmışsın ama doktor kıza çabuk güveniyo.. yani bi zaman lordu olduğunu pat diye söylüyo..
    ve fantastic haklı..hem gelecek hem geçmiş zaman kullanmışsın.. tavsiyem görülen geçmiş zaman (-dı, -di) kullanman.. o zaman hikaye daha akıcı oluyo da
    Evet biraz çabuk söyledi ama doktor bunu sır olarak saklamıyor Filmde yanında seyehat edenlere bunu hemen söylemişti. Ama normalden daha hızlı söyledi bunu kabul ediyorum

Şansölye Fantastic kullanıcısının avatarı
    Giriş Tarihi
    Dec 2009
    Ünvan Durumu
    18

Rica ederim